Kuchmistrz – Meble Kuchenne Przemyśl – Meble na wymiar

O Nas

Nasz salon oraz biuro projektowe mebli kuchennych zlokalizowany jest w Przemyślu. To tu w sercu jednego z najstarszych miast Polski tworzymy wyjątkowe projekty najważniejszego miejsca w Twoim domu jakim jest kuchnia.

Naszym głównym celem jest tworzenie nowoczesnych , estetycznych oraz funkcjonalnych kuchni na wymiar. Dzięki współpracy z firmą Nobilia , liderem nowoczesnych rozwiązań wykorzystywanych w meblach kuchennych oferujemy unikatowe rozwiązania.

Nasz zespół projektantów oraz monterów to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, profesjonaliści. W naszej pracy używamy nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz korzystamy z najnowszych trendów technicznych używanych podczas produkcji i montażu mebli kuchennych.

Oferujemy nowoczesne oraz bardzo trwałe meble kuchenne produkowane na indywidualne zamówienie w największej fabryce Nobilia mebli kuchennych w Europie . Dzięki sprawnej logistyce oferujemy konkurencyjne czasy realizacji zamówienia. Czas realizacji wraz z montażem mebli kuchennych od akceptacji projektu przez klienta to maksymalnie 5 tygodni!

Zapoznaj się z naszą ofertą
Skontaktuj się z nami